YouTube Facebook fotogalerie
reklama
Reklama


Szanowni Państwo,

Dziękujemy za zainteresowanie możliwościami, jakie oferuje portal informacyjny www.miedzyrzec.info, w zakresie prezentacji Państwa firmy użytkownikom naszego serwisu.

Proponujemy Państwu inwestycję w przejrzystą (monitorowaną) i sprawdzoną formę reklamy, dedykowaną do konkretnej grupy odbiorców – głównie mieszkańców miasta i gminy Międzyrzec Podlaski oraz gminy Drelów, w sumie ok. 33 tys. osób. Biorąc pod uwagę lokalizację wchodzących użytkowników zakres oddziaływania portalu jest zdecydowanie większy.

Dbamy o częstą aktualizację i atrakcyjność nośnika reklamy – stron portalu. Stale rozwijamy jego możliwości i wprowadzamy innowacyjne rozwiązania. Owocem tego jest stale wzrastająca liczba wejść na portal, a w szczególności wejść unikalnych użytkowników.

Liczymy, że wykorzystanie naszych zasobów medialnych, jako nośnika reklamy, będzie dla Państwa firmy owocną formą lokaty kapitału.

Wszelkie dodatkowe pytania i uwagi w sprawie zamówienia reklamy prosimy kierować na adres reklama@miedzyrzec.info lub telefonicznie pod numerem 600 854 515.

z poważaniem

Waldemar Pepa
VTC Promotion Waldemar Pepa

logo male