YouTube Facebook fotogalerie
reklama
13 lipca 2018 10:57:03
Popołudnie z folklorem w Rogoźnicy
- Mamy się kim pochwalić – mówi z dumą Justyna Świerczewska, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury podsumowując „Niedzielę z Folklorem” –imprezę, która odbyła się 8 lipca w Rogoźnicy.
 „Niedziela z Folklorem” była okazją do spotkania i integracji środowiska miłośników kultury ludowej, twórców oraz zespołów śpiewaczych i kapel. Współorganizatorzy imprezy to Gminny Ośrodek Kultury ...
W Art Ovo Centrum Praktyk Artystycznych, 28 czerwca, odbyła się uroczysta prezentacja umiejętności słuchaczy placówki w obecności opiekunów i trenerów.

Na zakończenie roku w Art Ovo podobnie, jak w innych placówkach...

Gmina Międzyrzec zaprasza na spędzenie wakacji z Gminnym Ośrodkiem Kultury. Zajęcia odbędą się w Halasach, Pościszach, Przychodach i Żabcach w dniach od 9 do 20 lipca 2018 r.

Gminne Ośrodki Kultury w Gminie Międzyrzec Podlaski...

W dniu 24.06.2018 r. na placu przy OSP w Rzeczycy odbyła impreza promującą kulturę i tradycję regionu pod nazwą „Czym Chata Bogata Tym Rada”.

Otwarcia uroczystości dokonała Justyna Świerczewska – Dyrektor Gminnego Ośrodka...

"Płomień niepodległości" to gminie hasło, które przyświecało działaniom w ramach ogólnopolskiej akcji Noc Bibliotek - "RzeczpospoCzyta".

Gminna Biblioteka Publiczna przygotowała uczestnikom Nocy Bibliotek szereg atrakcji, które...

Aż czworo młodych twórców z Międzyrzeca może pochwalić się sukcesami na X Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim "Przecież każdy pisze wiersze" organizowanym przez Ośrodek Kultury "Arsus" w Warszawie.

7-letnia Amelka Wojrach z Grupy...

2018-06-18 08:06
Tańczyli i malowali
W Gminnym Centrum Kultury w Drelowie po raz pierwszy zorganizowano Turniej Tańca o Puchar Wójta Gminy Drelów. Na scenie rywalizowali uczniowie Szkoły Podstawowej w Drelowie, Szkoły Podstawowej w Szóstce oraz Zespołu Szkół w...
2018-06-15 09:06
Zjednoczeni w Duchu
Już po raz czwarty w uroczystość Bożego Ciała zorganizowano Koncert Uwielbienia. Specyfiką tego wyjątkowego wydarzenia jest połączenie dynamicznej i energetycznej muzyki z chrześcijańskim przesłaniem oraz elementami baletu i...
Gminny Dzień Dziecka „Radosna Nieodległa”, który odbył się 10 czerwca 2018 r. w Misiach wpisywał się w cykl obchodów związanych ze 100-leciem odzyskania przez Polskę nieodległości.

Celem wydarzenia było włączenie w obchody...

O tym, że Maria Kossak z Drelowa ma talent wie niemal każdy w gminie Drelów, kto uczestniczy w lokalnych imprezach kulturalnych. Teraz ten talent został dostrzeżony i wyróżniony również na poziomie...
Pracownicy Gminnego Centrum Kultury w Drelowie otrzymali bardzo typową prośbę, na którą odpowiedzieli bardzo nietypowo…

25 kwietnia w sali widowiskowej GCK na prośbę wychowawców odbyła się lekcja historii dla dzieci z...logo male