60-letni Sławomi Bogucki już po raz drugi będzie próbował pokonać w wyborczym wyścigu obecnego wójta 48-letniego Piotra Kazimierskiego. Pierwszy z kandydatów reprezentuje KW Prawo i Sprawiedliwość, drugi - KWW Dla Dobra Wszystkich.
O mandaty w 15-osobowej Radzie Gminy Drelów ubiega się 33 kandydatów (dwóch mniej niż 4 lata temu) z trzech Komitetów Wyborczych: KWW Dla Dobra Wszystkich, KW PiS i KW PSL. W gminie uprawnionych do głosowania jest 4360 osób. Przedstawiamy kandydatów do Rady Gminy Drelów:
Okręg wyborczy nr 1 (Przechodzisko, Drelów ulice: Zachodnia, Nowa, Augustówka)
SZYKUT Wiesław Antoni (KW PiS)
OLESIEJUK Stanisław (KWW Dla Dobra Wszystkich)
Okręg wyborczy nr 2 (Drelów ulice: Dworska, Grańska, Horodek, Leśna, Łysa Góra, Świerkowa, Wschodnia, Świętego Onufrego, Ogrodowa, Poprzeczna, Spokojna)
SEMENIUK Marian (KW PiS)
ANDRZEJUK Bożena Katarzyna (KWW Dla Dobra Wszystkich)
Okręg wyborczy nr 3 (Drelów ulice: Akacjowa, Bankowa, Kasztanowa, Lipowa, Męczenników Podlaskich, Nadbrzeżna, Szkolna, Wesoła)
CYBULSKI Stanisław (KW PiS)
CIESIELSKA Anna (KW PSL)
Okręg wyborczy nr 4 (Kwasówka, Łózki numery domów od 76 do 106)
JAROSZEWSKI Janusz Roman (KW PiS)
KOWALCZUK Dariusz (KWW Dla Dobra Wszystkich)
Okręg wyborczy nr 5 (Łózki, numery domów od 1 do 75 i od 109 do końca)
DACIUK Mirosław Franciszek (KWW Dla Dobra Wszystkich)
ŁAJTAR Sławomir Andrzej KW PiS
Okręg wyborczy nr 6 (Zahajki)
BOGUCKI Sławomir Antoni (KW PiS)
TARASIUK Ewa (KW PSL)
Okręg wyborczy nr 7 (Dołha, numery domów od 2 do 65 i od 120 do końca)
LEJMAN Andrzej (KW PiS)
KOROLCZUK Marcin Jan (KW PSL)
Okręg wyborczy nr 8 (Sokule, Dołha numery domów od 66 do 119)
CIEŚLIKOWSKA Anna (KWW Dla Dobra Wszystkich)
OLESIEJUK Ewa (KW PiS)
TOMCZUK Krzysztof Antoni (KW PSL)
Okręg wyborczy nr 9 (Szachy)
KORNILUK Zenon Jan (KWW Dla Dobra Wszystkich)
JAKUBOWICZ Bożena (KW PiS)
Okręg wyborczy nr 10 (Szóstka)
DĄBROWSKI Jan Antoni (KW PiS)
MAGIER Mirosław (KWW Dla Dobra Wszystkich)
Okręg wyborczy nr 11 (Worsy)
GRZESZUK Dorota Katarzyna (KWW Dla Dobra Wszystkich)
SPOSÓB Gabriela (KW PiS)
Okręg wyborczy nr 12 (Aleksandrówka, Wólka Łózecka)
WDOWIAK Agnieszka Anna (KWW Dla Dobra Wszystkich)
KLIMIUK Renata (KW PiS)
SZABACIUK Eugeniusz Tomasz (KW PSL)
Okręg wyborczy nr 13 (Pereszczówka, Strzyżówka, Żerocin numery domów od 38A do 71A)
KIECZKA Dariusz (KWW Dla Dobra Wszystkich)
MARTYNIUK Anna Barbara (KW PiS)
BIENIEK Tomasz (KW PSL)
Okręg wyborczy nr 14 (Żerocin numery domów od 1 do 38 i od 72 do końca)
WASZCZUK Janina (KWW Dla Dobra Wszystkich)
JASZCZUK Ryszard Mariusz (KW PiS)
Okręg wyborczy nr 15 (Witoroż, Danówka, Leszczanka)
MICHALUK Jerzy (KW PiS)
KUŹMIUK Stanisław (KWW Dla Dobra Wszystkich)
«Weather forecast from Yr, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and NRK»
Copyright 2020 © Międzyrzec.info
Lokalny portal informacyjny