YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Międzyrzecki Mam Talent ŚDM

25 lipca 2016 10:35:40 | autor: Redakcja
Oficjalnie ostatni dzień w programie pobytu młodzieży ze Słowacji i z Puerto Rico w Międzyrzecu Podlaskim przygotowany został w duchu prezentacji umiejętności artystycznych.

Międzyrzecki Mam Talent Światowych Dni Młodzieży

Na niedzielne popołudnie 24 lipca organizatorzy ŚDM przygotowali dla zagranicznych gości specjalną atrakcję – udział w międzyrzeckim wydaniu „Mam talent”. Impreza rozpoczęła się o godzinie 15:00 w parku przy pałacu Potockich. Na młodzież ze Słowacji i z Puerto Rico oraz widzów przybyłych z miasta i okolicznych miejscowości czekała duża dawka atrakcji, których zapewnili uczestnicy przeglądu.

- W międzyrzeckim wydaniu „Mam talent” zaprezentowało się wielu wspaniałych solistów oraz wyjątkowe zespoły.  Nie zabrakło również naszych wolontariuszy, którzy popisali się swoimi umiejętnościami. Jesteśmy bardzo zadowoleni z faktu, że publiczność dopisała, a występy cieszyły się uznaniem - Sekcja Medialna działająca przy Rejonowym Centrum ŚDM w Międzyrzecu Podlaskim.

Wsparcie techniczne i organizacyjne zapewnił Miejski Ośrodek Kultury w Międzyrzecu Podlaskim, Urząd Gminy w Międzyrzecu Podlaskim oraz Urząd Gminy w Kąkolewnicy.


 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male