YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Kradną

6 lipca 2018 15:11:07 | autor: redakcja/KMP Biała Podlaska
Policjanci prowadzą kilka postępowań w sprawie kradzieży i przywłaszczenia, których poszkodowanymi są mieszkańcy Międzyrzeca Podlaskiego.

 

Na ulicy Radzyńskiej nieznany sprawca ukradł co najmniej trzy silniki elektryczne z dołączonymi do nich pompami oraz kilka zaworów żeliwnych, które były własnością firmy z Międzyrzeca Podlaskiego.

27 czerwca nieznana osoba przywłaszczyła zagubioną torbę podróżną, w której znajdowały się: tablet Huawei, telefon komórkowy Samsung, ubrania oraz pieniądze. Bagaż należał do mieszkanki Międzyrzeca Podlaskiego.

28 czerwca złodziej włamał się do piwnicy jednego z domów, skąd ukradł rower trekkingowy o nazwie Superior, należący do mieszkańca Międzyrzeca Podlaskiego.

Kradzieży dokonano również w gminie Biała Podlaska na posesji należącej do mieszkanki Międzyrzeca Podlaskiego. Nieznany sprawca ściął i zabrał łącznie 17 drzew (lipa, jesion, jabłoń, śliwa, grusza, orzech włoski, wiśnia i czereśnia). Sprawca zdążył też ściąć dwa wiązy, które jednak pozostawił na miejscu.

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male