YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Trzy punkty z outsiderem

7 stycznia 2018 12:57:23 | autor: redakcja
Po dłuższej przerwie na parkiet powrócili siatkarze Huraganu Międzyrzec. W swoim pierwszym spotkaniu rundy rewanżowej zespół Łukasza Wasąga pokonał na wyjeździe Lesan Halinów 3:1.

Nasi siatkarze pauzowali w ostatniej przedświątecznej kolejce spotkań, mieli więc bardzo dużo czasu na odpoczynek. Forma zespołu po tak długiej przerwie i wybiciu z rytmu meczowego zawsze stanowi pewną niewiadomą. Huragan miał jednak łatwego przeciwnika (Lesan zajmuje ostatnie miejsce w tabeli) i to wykorzystał. Naszym graczom trafił się jedynie drobny przestój w trzecim przegranym secie, jednak nie przeszkodziło to w zdobyciu kompletu punktów.

W najbliższą sobotę 13 stycznia przed ekipą Łukasza Wasąga duże trudniejsze zadanie. Do Międzyrzeca przyjeżdża wicelider grupy II Centrum Augustów.

Lesan Halinów – Huragan Międzyrzec 1:3 (13:25, 18:25, 25:19, 17:25)
Huragan: Tomasz Nowacki, Patryk Sobieszczak, Rafał Ostapowicz, Paweł Łęgowski, Bartosz Robert, Michał Jankowski, Grzegorz Kołodziej (libero) oraz Michał Bielecki (libero), Patryk Brzostek, Bartosz Matraszek, Maciej Bielecki, Sylwester Kasjaniuk, Jacek Malczewski.

WYNIKI I TABELA

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    (8 stycznia 2018 08:36:53) Super super w nowym rokiem autor: gość
    logo male