YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Maryśkę znaleźli w szafie

2 lipca 2018 20:40:45 | autor: redakcja/KMP Biała Podlaska
Zarzuty uprawy konopi indyjskich usłyszał 38-letni mieszkaniec Międzyrzeca Podlaskiego. Kryminalni znaleźli je w szafie ubraniowej w jego mieszkaniu.

fot. KMP Biała Podlaska

„Policjanci powiatu bialskiego cały czas prowadzą działania ukierunkowane na zwalczanie przestępczości narkotykowej. Kolejnym efektem pracy kryminalnych z Międzyrzeca Podlaskiego jest zatrzymanie 38-letniego mieszkańca miasta” - poinformowała w komunikacie Barbara Salczyńska-Pyrchla, rzecznik prasowy bialskiej Komendy Miejskiej Policji.

Z informacji posiadanych przez funkcjonariuszy wynikało, że mężczyzna może uprawiać konopie indyjskie. Potwierdziło się to podczas przeszukania pomieszczeń mieszkalnych i gospodarczych. Policjanci znaleźli doniczki z roślinami konopi. Dwie 80-centymetrowe rośliny były ukryte w szafie ubraniowej. 38-latek usłyszał zarzuty i przyznał się do winy. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    (26 lipca 2018 14:29:51) anonim Wszystko wyjasnione autor: andrzejek
    (6 lipca 2018 08:08:42) To przykre, że ktoś może zostać ukarany za dwie roślinki, które pewnie miał na własny użytek, żeby się odstresować. Zwłaszcza, że coraz więcej mówi się o pozytywnych właściwościach konopi. Niech zaczną łapać za uprawę ogórków, albo truskawek na podwórku... Przykre, bo prawdziwi bandyci dalej chodzą ulicami Międzyrzeca w garniturach i są nietykalni. autor: gość
    logo male