YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Atrakcyjne zabawki dla przedszkolaków z dwójki

4 stycznia 2018 10:33:52 | autor: Redakcja / Przedszkole nr 2
Samorządowe Przedszkole Nr 2 wzbogaciło się o wiele atrakcyjnych zabawek, duży telewizor, a także interaktywny dywan z oprogramowaniem (80 gier i zabaw edukacyjnych).

Atrakcyjne zabawki dla przedszkolaków z dwójki (fot. ZPO nr 2)

Dzięki wsparciu rodziców, instytucji międzyrzeckich oraz ludzi  „WIELKIEGO SERCA” Przedszkole nr 2 wzbogaciło się o nowe pomoce edukacyjne. W efekcie przedszkole zwiększyło atrakcyjność oferty edukacyjnej i może stworzyć swoim podopiecznym jeszcze lepsze warunki do rozwoju i  miłego spędzania czasu.

Placówka wzbogaciła się m.in. w zabawki (kącik plastyczny, kuchnia–mebelki, kostka dydaktyczna manipulacyjna, motoryczna tablica, kolejka drewniana, narzędzia majsterkowicza, tablica magnetyczna) ufundowane przez: Annę i Andrzeja Śledź, Adama i Wojciecha Hryć, Annę i Antoniego Michalak, Bogumiłę i Marek Sulima, Bożenę i Norberta Kochanowskich, Agnieszkę i Jerzego Wysokińskich, Marcina Filipiuka, Krzysztofa i Władysławę Filipek, Romana Lubka, Stefana Wysokińskiego, Bank Spółdzielczy w Międzyrzecu Podlaskim - Prezes Zarządu Wiesław Kozaczuk.

Dywan interaktywny ufundowali: Bank Spółdzielczy, Rolmet - Radosław Wysokiński, Zakład Wyrobów Wędliniarskich Wysokie SC J.Wysokiński i A. Kozakiewicz, Barek SC K.Filipek, Łukasz Paweł Filipiuk, Adam Hryć i Adrian Lubek.

Telewizor zakupiono dzieki zbiórce rodziców dzieci z grupy Żabki (po 30 zł dodatkowo na zakup telewizora), reszta pieniędzy pochodziła z funduszy Rady Rodziców.

Szczęśliwe dzieci z radością i pasją oddają się zabawie oraz nauce z wykorzystaniem nowych zabawek. Wraz z opiekunami składaja serdeczne podziękowania wszystkim sponsorom.


Atrakcyjne zabawki dla przedszkolaków z dwójki


 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male