4.1°C

Zwycięstwo i porażka w Augustowie

21 marca 2015 18:05 | autor: redakcja
Centrum Augustów vs. Huragan Międzyrzec

Nadal nie wiemy kto awansuje do drugiej fazy play-off z pary Centrum Augustów - Huragan Międzyrzec. Oba zespoły mają na koncie po dwa zwycięstwa i o wszystkim zadecyduje piąte spotkanie, które zostanie rozegrane w Międzyrzecu 25 marca, o godz. 18.

Międzyrzeczanie rundę zasadniczą ukończyli na drugim miejscu. Teraz ich przeciwnikiem jest zespół z trzeciego miejsca - Centrum Augustów. Rywalizacja toczy się do trzech wygranych spotkań. Pierwsze mecze rozegrano 7 i 8 marca w Międzyrzecu. Ekipa Marcina Śliwy grała ze zmiennym szczęściem – najpierw wygrała 3:1, a dzień później przegrała 2:3. W sobotę w Augustowie Huragan wygrał po zaciętym meczu 3:0. Jednak w niedzielę gospodarze zrewanżowali się naszym siatkarzom, także wygrywając trzy sety.

I runda play-off

07.03.2015

Huragan Międzyrzec - Centrum Augustów 3:1 (25:19, 25:20, 16:25, 25:20)

08.03.2015

Huragan Międzyrzec - Centrum Augustów 2:3 (25:27, 25:17, 25:23, 13:25, 13:15)

21.03.2015

Centrum Augustów – Huragan Międzyrzec 0:3 (26:28, 23:25, 26:28)

22.03.2015

Centrum Augustów – Huragan Międzyrzec 3:0 (25:15, 25:14, 25:23)

25.03.2015

Huragan Międzyrzec - Centrum Augustów (godz. 18)

Na żywo z Augustowa nadaje Konrad Karwowski (MOSiR Międzyrzec)

O godz. 18.00 rozpoczęło się spotkanie w Augustowie...

24:24 (godz. 18.26)

26:28 (godz. 18.30) - I set wygrywa Huragan!!!

22:23 (godz. 18.57) prowadzi Huragan

23:25 (godz. 18.59) II set wygrywa Huragan!!!

III set

24:24 (godz. 19.27)

26:28 (godz. 19.31) Wygrywamy 0:3 z Augustowem !!!

Dziękujemy zawodnikom za bardzo emocjonujący mecz oraz międzyrzeckim kibicom, którzy gorąco dopingowali naszych siatkarzy. Obydwie drużyny zagrały bardzo dobry mecz. Zaodnicy Huraganu wykazali się większym opanowaniem, co zadecydowało o zwycięstwie w ostanich minutach meczu. Brawo!

Zwycięski skład I meczu w Augustowie: Nowacki (kapitan), Ostapowicz, Kasjaniuk, Jesień, Toma, Musiał, Kowalczyk (libero), Kędzierski (wszedł na zmianie)

Niedziela, 22 marca

To może być spotkanie decydujące o awansie. Początek spotkania o godz. 17. Na parkiecie w Augustowie: T. Nowacki, R. Ostapowicz, S. Kasjaniuk, B. Jesień, P. Toma, W. Musiał, G. Kowalczyk...

augustow
    To Centrum zarobiło sporo pieniędzy na przegranych meczach :) Proszę spójrzcie jakie były kursy na miedzyrzec gdy augustow przegrywal :) a w decydujacym meczu juz nie liczyli tylko wam dupke zloili :) pozdrawiam

(26 marca 2015 07:36)
    do Zgodnie z planem
    to samo było na naszej hali w pierwszych II meczach. pierwszy wygrali w drugim nie poszło... i to też chodziło o kase???? ogarnij sie zanim napiszesz coś głupiego
    autor: Prawdziwy KIBIC

(26 marca 2015 06:53)
    Do Prawdziwy KIBIC
    Czyli przyznajesz, że max co mogło być to tylko tie break i oczywiście przegrany. Zapewnienia, że nie odpuścili ni jak mają się do prawdy. Przed meczem szedłem w zakład, ze go przegrają tylko osobiście liczyłem na 5 setów.
    autor: Zawiedziony kibic

(25 marca 2015 21:25)
    w dupie byłeś/łaś gówno widziałeś/łaś!!!! co Ty wiesz o pieniądzach czy o ewentualnym ich braku!! nic!!! gdyby mogli to by grali tiebreak widocznie coś siadło i nie dało rady!!! gwarantuje że nie odpuścili!!!

(25 marca 2015 20:12)
    Zgodnie z planem
    Jestem zawiedziony nie przegraną (była ona planowana i chłopcy nie mieli prawa wygrać tego meczu) ale tym, że nie chcieli nasi grać tie break-a. Sport był tylko w I secie w pozostałych trzech były pieniądze a właściwie ich brak nie tylko na ewentualną I ligę ale nawet na dalsze mecze.

(23 marca 2015 09:08)
    No to teraz nie ma wyjścia według wyników meczy nasza kolej na wygraną.

(21 marca 2015 21:49)