W kadrze pojawiło się czterech nowych zawodników, którzy częściowo przepracowali okres przygotowawczy razem z zespołem.
BRAMKARZE: Michał Nowak (84), Tomasz Saczuk (88)
OBROŃCY: Radosław Puścian (94), Łukasz Węgrzyniak (90), Michał Tusz (84), Mateusz Łobejko (85), Kamil Korniluk (85), Tomasz Łazorczyk (90), Patryk Starzyński (92), Tomasz Lecyk (79)
POMOCNICY: Łukasz Bartoszuk (94), Damian Zdunek (91), Daniel Rostek (84), Wojciech Pyrgiel (91), Stanisław Pachulec (90), Kamil Bogucki (89), Rafał Kwaśniewski (94), Paweł Adamczyk (94), Paweł Rusinek (90), Marcin Kieruczenko (79)
NAPASTNICY: Łukasz Kowalczyk (93), Krzysztof Kondraciuk (94), Sebastian Mazur (90), Karol Golec (86), Gabriel Urbaniuk (81), Arkadiusz Rostek (92), Adam Osiej (85).
PRZYBYLI: Wojciech Pyrgiel (Zorza Kowala), Stanisław Pachulec (Piotrcovia Piotrków), Krzysztof Kondraciuk (Kosa Konstancin), Tomasz Łazorczyk (wolny zawodnik, wcześniej Kryształ Werbkowice)
UBYLI: Jakub Zaniewicz (kontuzja), Krzysztof Antoniuk (LZS Dobryń), Michał Grudziński (Grom Kąkolewnica), Mateusz Paszko, Wojciech Makaruk, Przemysław Sergiej, Daniel Chudowolski, Bartłomiej Chilimoniuk (nie wznowili treningów)
Kibice, którzy tęsknili za niedzielnymi popołudniami na stadionie przy ulicy Pszennej nie będę mieli w najbliższym czasie powodów do narzekań. W ciągu tygodnia zespół Jacka Syryjczyka rozegra w Międzyrzecu dwa mecze ligowe i jeden pucharowy.
1/4 finału Pucharu Polski na szczeblu okręgowym
09.04.2014 (środa, godz. 17)
Janowia Janów Podlaski - Lutnia Piszczac
Huragan Międzyrzec – Podlasie Biała Podlaska
Gręzowia Gręzówka - Orlęta Łuków
Sokół Adamów - Orlęta Radzyń
Terminarz rundy wiosennej Bialskopodlaskiej Klasy Okręgowej
14. kolejka - 6 kwietnia
Bizon Jeleniec - Victoria Parczew
LZS Dobryń - Unia Żabików
Dwernicki Stoczek Łukowski - Sokół Adamów
GLKS Rokitno - Orkan Wojcieszków
Granica Terespol - Niwa Łomazy
Grom Kąkolewnica - ŁKS Łazy
Huragan Międzyrzec - Janowia Janów Podlaski (godz. 16)
15. kolejka - 13 kwietnia
Huragan Międzyrzec - Bizon Jeleniec
Janowia Janów Podlaski - Grom Kąkolewnica
ŁKS Łazy - Granica Terespol
Niwa Łomazy - GLKS Rokitno
Orkan Wojcieszków - Dwernicki Stoczek Łukowski
Sokół Adamów - LZS Dobryń
Unia Żabików - Victoria Parczew
16. kolejka - 27 kwietnia
Bizon Jeleniec - Unia Żabików
Victoria Parczew - Sokół Adamów
LZS Dobryń - Orkan Wojcieszków
Dwernicki Stoczek Łukowski - Niwa Łomazy
GLKS Rokitno - ŁKS Łazy
Granica Terespol - Janowia Janów Podlaski
Grom Kąkolewnica - Huragan Międzyrzec
17. kolejka - 1 maja
Grom Kąkolewnica - Bizon Jeleniec
Huragan Międzyrzec - Granica Terespol
Janowia Janów Podlaski - GLKS Rokitno
ŁKS Łazy - Dwernicki Stoczek Łukowski
Niwa Łomazy - LZS Dobryń
Orkan Wojcieszków - Victoria Parczew
Sokół Adamów - Unia Żabików
18. kolejka - 4 maja
Bizon Jeleniec - Sokół Adamów
Unia Żabików - Orkan Wojcieszków
Victoria Parczew - Niwa Łomazy
LZS Dobryń - ŁKS Łazy
Dwernicki Stoczek Łukowski - Janowia Janów Podlaski
GLKS Rokitno - Huragan Międzyrzec
Granica Terespol – Grom Kąkolewnica
19. kolejka - 11 maja
Granica Terespol - Bizon Jeleniec
Grom Kąkolewnica - GLKS Rokitno
Huragan Międzyrzec - Dwernicki Stoczek Łukowski
Janowia Janów Podlaski - LZS Dobryń
ŁKS Łazy - Victoria Parczew
Niwa Łomazy - Unia Żabików
Orkan Wojcieszków - Sokół Adamów
20. kolejka - 18 maja
Bizon Jeleniec - Orkan Wojcieszków
Sokół Adamów - Niwa Łomazy
Unia Żabików - ŁKS Łazy
Victoria Parczew - Janowia Janów Podlaski
LZS Dobryń - Huragan Międzyrzec
Dwernicki Stoczek Łukowski - Grom Kąkolewnica
GLKS Rokitno - Granica Terespol
21. kolejka - 25 maja
GLKS Rokitno - Bizon Jeleniec
Granica Terespol - Dwernicki Stoczek Łukowski
Grom Kąkolewnica - LZS Dobryń
Huragan Międzyrzec - Victoria Parczew
Janowia Janów Podlaski - Unia Żabików
ŁKS Łazy - Sokół Adamów
Niwa Łomazy - Orkan Wojcieszków
22. kolejka - 1 czerwca
Bizon Jeleniec - Niwa Łomazy
Orkan Wojcieszków - ŁKS Łazy
Sokół Adamów - Janowia Janów Podlaski
Unia Żabików - Huragan Międzyrzec
Victoria Parczew - Grom Kąkolewnica
LZS Dobryń - Granica Terespol
Dwernicki Stoczek Łukowski - GLKS Rokitno
23. kolejka - 8 czerwca
Dwernicki Stoczek Łukowski - Bizon Jeleniec
GLKS Rokitno - LZS Dobryń
Granica Terespol - Victoria Parczew
Grom Kąkolewnica - Unia Żabików
Huragan Międzyrzec - Sokół Adamów
Janowia Janów Podlaski - Orkan Wojcieszków
ŁKS Łazy - Niwa Łomazy
24. kolejka - 15 czerwca
Bizon Jeleniec - ŁKS Łazy
Niwa Łomazy - Janowia Janów Podlaski
Orkan Wojcieszków - Huragan Międzyrzec
Sokół Adamów - Grom Kąkolewnica
Unia Żabików - Granica Terespol
Victoria Parczew - GLKS Rokitno
LZS Dobryń - Dwernicki Stoczek Łukowski
25. kolejka - 19 czerwca
LZS Dobryń - Bizon Jeleniec
Dwernicki Stoczek Łukowski - Victoria Parczew
GLKS Rokitno - Unia Żabików
Granica Terespol - Sokół Adamów
Grom Kąkolewnica - Orkan Wojcieszków
Huragan Międzyrzec - Niwa Łomazy
Janowia Janów Podlaski - ŁKS Łazy
26. kolejka - 22 czerwca
Bizon Jeleniec - Janowia Janów Podlaski
ŁKS Łazy - Huragan Międzyrzec
Niwa Łomazy - Grom Kąkolewnica
Orkan Wojcieszków - Granica Terespol
Sokół Adamów - GLKS Rokitno
Unia Żabików - Dwernicki Stoczek Łukowski
Victoria Parczew - LZS Dobryń
«Weather forecast from Yr, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and NRK»
Copyright 2020 © Międzyrzec.info
Lokalny portal informacyjny