6.8°C

Wiosną jest o co walczyć

6 listopada 2017 07:37 | autor: redakcja
Huragan Międzyrzec - Bizon Jeleniec 4:0 (fot. Marek Wasiluk)

Piłkarze Huraganu Międzyrzec efektownie zakończyli jesienną rundę rozgrywek Bialskopodlaskiej Klasy Okręgowej. Pokonali Bizona Jeleniec 4:0.

Zespól Daniela Wajszczuka dominował przez całe spotkanie i bramek mogło być więcej. Kibice musieli się jednak zadowolić tylko czterema trafieniami. Już w 6 minucie bramkarza gości pokonał Jacek Mielnik, a w 14 minucie wynik podwyższył Piotrek Wojtczuk, który celnie uderzył głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Do przerwy mimo licznych okazji wynik się już nie zmienił. Za to krótko po wznowieniu gry na listę strzelców wpisał się Hubert Łukanowski. W 68 minucie po raz drugi do siatki trafił Mielnik.

W drugiej połowie kilka razy gorąco było pod bramką Huraganu. Goście nie mieli jednak szczęścia, bowiem świetnymi interwencjami popisywał się Krzysztof Płodowski, który od 46 minuty bronił bramki międzyrzeczan. Bizon kończył mecz w dziesiątkę. Jeden z graczy za niesportowe zachowanie zobaczył drugą żółtą i w efekcie czerwoną kartkę.

W ostatniej jesiennej kolejce nie brakowało niespodzianek. Punkty straciły Orlęta Łuków, które jedynie zremisowały u siebie z Tytanem Wisznice 2:2. Piłkarze z Wisznic pewnie żałują, że runda już się skończyła, bo w końcówce uzyskali kilka niezłych rezultatów. Twardo walczyli również w Międzyrzecu, przegrywając tylko 1:0. Do niespodzianki doszło również w Kąkolewnicy, gdzie Grom niespodziewanie przegrał z LKS Milanów 3:4.

Dla międzyrzeczan to dobre wyniki. Huragan umocnił się na pozycji wicelidera, zwiększając przewagę nad Gromem do 5 punktów. Najważniejsze jest jednak zmniejszenie straty do lidera z Łukowa do 3 punktów.

Huragan Międzyrzec – Bizon Jeleniec 4:0 (2:0)
Bramki: Mielnik 6 i 68, Wojtczuk 14, Łukanowski 47
Huragan: Broniewicz (46' Płodowski) – Czumer, Mielnik (70' R. Kwaśniewski), A. Kwaśniewski (65' Paczuski), Olszewski, Łukanowski, Wojtczuk (52' Grudziński), Jędruchniewicz (62' Tkaczuk), Stalewski, Chudowolski, Góralski

(7 listopada 2017 16:41)
    Ooooooo a który to bo z tego co słyszałem to owszem masz rację mój przedmówco ale w ścisłym zarządzie na pewno nie ma żadnego PIS-owca.

(7 listopada 2017 15:16)
    Przepraszam,jeden z zarzadcow klubu jest czlonkiem Prawa i Sprawiedliwosci
    autor: gosc

(7 listopada 2017 07:20)
    PO'-spolici oszusci
    Burmistrz bezgranicznie ufa prezesowi i zarzadcom Huraganu.Do tego stopnia ze pod jego nosem PO-spolici oszusci przez dwa lata krecili lody ze sponsorami a on biedny nic o tym nie wiedzial.Faktycznie,zaufanie Kota do zarzadcow jest bezgraniczne.Ale co sie dziwic przeciez to przedstawiciele Platformy Obywatelskiej

jest zle czy dobrze...
    panie burmistrzu Kot, a podobno jest tak zle z pilka nozna w MC? komu wierzyc, Wańce czy wynikom? a pan komu wierzy?