Kontakt
gmina Międzyrzec Podlaski

Ugrali dwa razy więcej

14 listopada 2016 14:08 | autor: redakcja

Efektownie zakończyli rundę jesienną w Klasie A piłkarze z Rogoźnicy. W rozegranym 11 listopada wyjazdowym spotkaniu pokonali Janowię Janów Podlaski 8:3.

Wynik meczu otworzył w 13 minucie Kamil Ciokalski przy asyście Gabriela Urbaniuka. Sześć minut później podwyższył Michał Lipiński. Gospodarze odpowiedzieli dwoma trafieniami w 27 i 29 minucie. Wynik pierwszej połowy na 2:3 ustalił Artur Łukaszuk.

Po przerwie klasycznego hat tricka zaliczył Krzysztof Chwedoruk, który pokonał bramkarza gospodarzy w 49, 52 i 63 minucie. W 68 minucie było już 2:7 po bramce Artura Łukaszuka i asyście Michała Lipińskiego. W 90 minucie trzeciego gola zdobyli piłkarze Janowii, a minutę później strzelecki festiwal zakończył Artur Łukaszuk, który skorzystał z podania Adriana Węgrzyniaka.

Po rundzie jesiennej w tabeli Klasy A prowadzi Unia Krzwda, a na drugim premiowanym awansem miejscu jest Bór Dąbie. Rogoźnica traci do wicelidera 5 punktów.

- Rundę uważam za udaną, bo w porównaniu z poprzednim sezonem zdobyliśmy dwa razy więcej punktów i jesteśmy w środku stawki, a nie na końcu – mówi trener Marcin Kieruczenko. - Jestem zadowolony z chłopaków. Widać postępy w grze drużyny, procentuje doświadczenie zdobyte m.in. w pucharowej rywalizacji z klubami z okręgówki. Finansowo na awans raczej nas nie stać, ale z pewnością nie zabraknie nam ambicji, żeby włączyć się do walki o drugą lokatę – stwierdza trener.

Janowia Janów Podlaski - SPLGMP Rogoźnica 3:8 (2:3)
Bramki dla Rogoźnicy: Kamil Ciokalski 13, Michał Lipiński 19, Artur Łukaszuk 41, 68 i 91, Krzysztof Chwedoruk 49, 52 i 63

Rogoźnica: Marcin Nowosz - Igor Skraburski, Marek Jankiewicz, Jakub Zaniewicz, Łukasz Borysiuk, Piotr Łukasiewicz (60' Mateusz Paczuski), Kamil Ciokalski (75' Łukasz Zaniewicz), Adrian Węgrzyniak, Michał Lipiński, Gabriel Urbaniuk (45' Krzysztof Chwedoruk), Artur Łukaszuk

Kolejka 13 - 11 listopada

Olimpia Okrzeja - Agrosport Leśna Podlaska 5:0

Hutnik Huta Dąbrowa - Orkan Wojcieszków (goście nie dojechali)

Janowia Janów Podlaski - SPLGMP Rogoźnica 3:8

Granica Terespol - Start Gózd 1:0

GLKS Rokitno - Unia Krzywda 2:1

Victoria Parczew - Bór Dąbie 1:1

Bad Boys Zastawie - Wenus Oszczepalin 4:1