Historius YouTube Facebook fotogalerie
reklama

Tragiczny finał poszukiwań

19 października 2017 17:44:03 | autor: redakcja/KMP Biała Podlaska
Tragicznie zakończyły się poszukiwania 64-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej. Międzyrzeccy policjanci znaleźli ciało mężczyzny na łąkach w Styrzyńcu.

Natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia o zaginięciu prowadzono szeroko zakrojone poszukiwania 64-latka. Funkcjonariusze przeczesywali okolice miejsca zamieszkania i docierali do miejsc w których mężczyzna mógł przebywać. W działaniach uczestniczyli policjanci z powiatu bialskiego i KMP Lublin oraz funkcjonariusze Sekcji Antyterrorystycznej KWP Lublin. Rozległy teren, w którym prowadzone były działania, sprawdzano za pomocą Drona, psa tropiącego oraz psa, który wyczuwa zapach zwłok ludzkich.

W poszukiwania włączyli się również strażacy z PSP oraz OSP, którzy sprawdzili m.in koryto rzeki Krzna oraz okoliczne zbiorniki wodne.

19 października policjanci  z Komisariatu Policji w Międzyrzecu Podlaskim sprawdzając po raz kolejny  trudno dostępny teren ujawnili ciało mężczyzny. Znajdowało sie ono na terenie łąk w miejscowości Styrzyniec.

Prokurator zdecydował o zabezpieczeniu ciała do dalszych badań. Sekcja zwłok pozwoli na dokładne ustalenie czasu i przyczyny śmierci.

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male