Ligę zorganizowali animatorzy Orlika przy ZPO nr3 - Emil Nasiłowski i Konrad Karwowski. Ostatnia ligowa kolejka odbędzie się w niedzielę, 31 sierpnia. Tego dnia w samo południe zwycięzcy otrzymają puchary
II KOLEJKA - 03.08.2014
Rzeczyca - Orlik Team 10:2
Bramki: Adrian Węgrzyniak x3, Szymon Lewczuk x3, Mateusz Kot x2, Łukasz Ostapiuk, Karol Lecyk – Grzegorz Szostkiewicz, Patryk Wawruch
Pędzące Kombinerki - Rabiosa 1:1
Bramki: Baj - Kowalczyk
Orlik Team - T Ż W 1:11
Bramki: Wawruch - Dawid Kiryluk x4, Marek Kalenik x2, Sławomir Kiryluk x3, Krasuski x2
Impuls - Rzeczyca 1:3
Bramki: Bogucki - Lewczuk, Kot x2
T Ż W - Pędzące Kombinerki 1:7
Bramki: Gabriel Bełczącki – Wójcik x2, Kociszewski x2, Szpura x2, Grabowski
Impuls - Abstynenci 17:3
Bramki: Karol Leszczuk x6, Boguckix8, Mariusz Leszczuk x2, Wasiluk – Syryczyk x3
III KOLEJKA - 10.08.2014
Rzeczyca – Abstynenci 10:3
Bramki: Szymon Lewczuk x3, Krzysztof Jędruchniewicz, Mateusz Kot, Hubert Sierpień, Adrian Węgrzyniak x4 – Michał Grudziński x3
Impuls - Pędzące Kombinerki 2:3
Bramki: Przemysław Bogucki, Jacek Wasiluk – Kamil Haponiuk x2, Łukasz Wójcik
T Ż W – Rzeczyca 3:6
Bramki: Dawid Kiryluk x2, Marek Kalenik – Mateusz Kot x2, Hubert Sierpień x3, Szymon Lewczuk
Abstynenci - Pędzące Kombinerki 1:4
Bramki: Łukasz Gomółka – Jarosław Wiśniewski (sam.), Krystian Kociszewski, Bartłomiej Hryć, Mateusz Paszko
AWANSEM - 19.08.2014
Rabiosa - T Ż W 9:2
Bramki: Dawid Sobczuk, Krzysztof Krzymowski x2, Łukasz Kowalczyk x4, Łukasz Węgrzyniak x2 - Marek Kalenik, Gabriel Bełczącki
IV Kolejka - 24.08.2014
Pędzące Kombinerki - Rzeczyca 1:1 (1:1)
Bramki: Kamil Haponiuk - Krystian Woliński
T Ż W - Abstynenci (przełożony)
Rzeczyca - Rabiosa 1:7 (0:4)
Bramki: Adrian Węgrzyniak - Dawid Sobczuk x2, Łukasz Kowalczyk, Krzysztof Krzymowski x2, Adrian Węgrzyniak, Łukasz Węgrzyniak
Abstynenci - Orlik 1:7 (1:3)
Bramki: Mateusz Machnio - Paweł Siejko, Mariusz Węgrzyniak x3, Mateusz Mikiciuk x3
Impuls - Rabiosa 0:7 (0:3)
Impuls - T Ż W (przełożony)
V KOLEJKA - 31.08.2014
godz. 10:00 Rabiosa - Abstynenci
godz. 10:40 Pędzące Kombinerki - Orlik
godz. 11:20 T Ż W - Abstynenci
godz. 12:00 Uroczyste Zakończenie Orlik Ligi Piłki Nożnej sezon 2014
Lp. | Nazwa drużyny | M. | Pkt. | Br. |
1. | Rabiosa | 5 | 13 | 31-7 |
2. | Rzeczyca | 6 | 13 | 31-17 |
3. | TŻW Pędzące Kombinerki | 5 | 11 | 16-6 |
4. | Impuls | 5 | 6 | 25-18 |
5. | T Ż W | 4 | 3 | 17-23 |
6. | Orlik Team | 5 | 3 | 15-34 |
7. | Abstynenci | 4 | 0 | 8:38 |
Klasyfikacja strzelecka
11 BRAMEK - Przemysław Bogucki (Impuls)
8 BRAMEK - Karol Leszczuk (Impuls), Szymon Lewczuk, Adrian Węgrzyniak (Rzeczyca), Łukasz Kowalczyk (Rabiosa)
7 BRAMEK - Mateusz Kot (Rzeczyca), Dawid Sobczuk, Łukasz Węgrzyniak (Rabiosa)
6 BRAMEK - Dawid Kiryluk (T Ż W)
4 BRAMKI - Hubert Sierpień (Rzeczyca), Marek Kalenik (T Ż W), Krzysztof Krzymowski (Rabiosa)
3 BRAMKI - Mateusz Kusznieruk, Patryk Wawruch, Mariusz Węgrzyniak (Orlik Team), Sławomir Kiryluk (T Ż W), Mariusz Syryczyk, Michał Grudziński (Abstynenci), Łukasz Wójcik, Krystian Kociszewski, Kamil Haponiuk (Pędzące Kombinerki)
2 BRAMKI - Grzegorz Kułak, Adrian Węgrzyniak (Rabiosa), Adrian Krasuski, Gabriel Bełczącki (T Ż W), Marcin Szpura (Pędzące Kombinerki), Mariusz Leszczuk, Jacek Wasiluk (Impuls)
1 BRAMKA - Krystian Piwowar (Rabiosa), Paweł Siejko, Grzegorz Szostkiewicz (Orlik Team), Daniel Wysokiński, Michał Gruszczyński (Impuls), Adam Baj, Mateusz Paszko, Bartłomiej Hryć, Radosław Grabowski (Pędzące Kombinerki), Krzysztof Jędruchniewicz, Karol Lecyk, Łukasz Ostapiuk, Krystian Woliński (Rzeczyca), Łukasz Gomółka, Mateusz Machnio (Abstynenci)
«Weather forecast from Yr, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and NRK»
Copyright 2020 © Międzyrzec.info
Lokalny portal informacyjny