2.2°C

Piłkarze gonią czołówkę

10 kwietnia 2017 22:01 | autor: mw

W drugim wiosennym spotkaniu Huragan Międzyrzec pokonał na własnym stadionie Sokoła Adamów 3:1.

W meczu z Sokołem nie brakowało sytuacji bramkowych, jednak pierwsza połowa zakończyła się wynikiem bezbramkowym. Strzelecka niemoc trwała do 63 minuty, kiedy to bramkarza gości pokonał Piotr Wojtczuk. Sokół wyrównał 5 minut później po strzale Borkowskiego. Na kolejne trafienie trzeba było czekać tylko 10 minut. Rzut karny podyktowany dla gospodarzy skutecznie egzekwował Alan Olszewski. Wynik spotkania ustalił w 85 minucie Jacek Mielnik. Warto wspomnieć, że w bramce międzyrzeczan zadebiutował Krzysztof Płodowski - wychowanek TOP 54 Biała Podlaska, który do Huraganu przyszedł z Lutni Piszczac.

Kolejne ligowe spotkanie nasz zespół zagra 23 kwietnia w Wisznicach.

Huragan Międzyrzec – Sokół Adamów 3:1 (0:0)

Bramki dla Huraganu: Wojtczuk 63, Olszewski 75 (karny), Mielnik 85

Huragan: Płodowski – Mirończuk, Marczuk, Łukanowski (45 F. Kwaśniewski), Góralski, Olszewski, Korgol, Grudziński (60 A. Kwaśniewski), Mielnik (88 Kiryluk), Paczuski, Wojtczuk (65 R. Kwaśniewski)

Huragan Międzyrzec – Sokół Adamów 3:1

Kujawiak Stanin – Orlęta Łuków (nie odbył się, bo goście nie posiadali ważnych badań lekarskich)

spokojny kibic MIędzyrzeca
    ,, Gość sam jesteś słabym wydaniem,, jak uważasz że zmiana barw to plucie na stare barwy to widzę że jesteś mało rozgarnięty w tym temacie. Kibicuje dla Międzyrzeca ale jestem realistą i powiem tyle że włąśnie za Trenera Tusza i Trenera Rostka Międzyrzec miał najlepszą drużynę i ludzi do gry. Teraz nie gramy nawet 50 % tego co wtedy, chłopaki leli każdego jeden remis tylko wpadł do póki nie dostali informacji że nie będzie 4 ligi z przyczyn finansowych . Mam nadzieję że będzie w końcu 4 liga tutaj ale na razie nie mamy drużyny na tym poziomie.
    autor: 40 latek

(14 kwietnia 2017 09:45)
    A co to za figura rostek dla mnie może grać w Rzeczycy i po co o nim się rozpisywać? Huragan to jest temat tego forum a nie to co było w słabym wydaniu

(13 kwietnia 2017 21:18)
    Jak Rostek & company miał szansę grać na wyższym poziomie rozgrywkowym to do jego gry w innym zespole nic nie miałem. Ale granie w jakims Adamowie na tym samym poziomie rozgrywkowym to jak plucie na barwy klubowe Huraganu.

(12 kwietnia 2017 20:34)
    chodzę na mecze oglądać i kibicować
    Kibicować to trzeba umieć a nie obrażać np Rostka że (zdrajca) to jest paranoja. Okręgówka to żaden poziom żeby kogoś obrażać bo poszedł do innej drużyny .... wcześniej tyle lat grali w Międzyrzecu co już nikt nie pamięta tego. Trzeba mieć szacunek dla innych. Życze im powodzenia tak samo jak dla zawodników Huraganu oby zdrowie było. Będziecie patrzeć na tabele na koniec sezonu a nie po jednym meczu ponieważ to ona pokaże kto jest na jakim poziomie. Jedni i drudzy nic nie pokazali w tym meczu taka jest prawda.
    autor: kibic obiektywny

(12 kwietnia 2017 15:07)
    Super huragan do przodu.wania łyso ci ty swinska grypo

(11 kwietnia 2017 23:24)
    Bo łysy matoł to co gadacie po mieście o chłopakach z seniorów i klubu plotki i glupoty to wstyd.schowaj głowę w piasek marginesie społeczny.

(11 kwietnia 2017 22:14)
    ZDRAJCA
    Zatkało go że Huragan zagrał w drugiej połowie skutecznie i zdołał pokonać Adamów. Jak Huragan w 85minucie ustalił wynik meczu to szybciutko znikł ze stadionu. Był nastawiony na Adamów że wygra to Huragan pokazał im co potrafi. Brawo chłopaki tak gramy walczymy do końca ! #GonimyCzołó-
    autor: Obserwator

(11 kwietnia 2017 21:44)
    ZDRAJCA
    I co wanka ? Zaskoczony wynikiem ? I gdzie ten twoj Adamów ? Bogucki gwiazdeczka ? Nic nie pokazali , a tak chodziles gadales ze wygraja , ze Huragan slaby . Chlopaki zagrali swietny mecz od poczatku do konca .oby tak dalej , TYLKO HURAGAN !!!