14.6°C

Ostatni mecz Huraganu

19 listopada 2016 21:49 | autor: Redakcja

Piłkarze Huraganu Międzyrzec w odstępie kilku dni pokonali Unię Żabików i SPLGMP Rogoźnica. Przed nimi ostatni mecz rundy jesiennej. W niedzielę o godz. 13 na własnym stadionie zagrają z Kujawiakiem Stanin.

W Święto Niepodległości rozegrano 13 kolejkę klasy okręgowej. Huragan na swoim stadionie zagrał z Unią Żabików. Międzyrzeczanie wygrali 4:1. W pierwszej połowie bramkarza rywali pokonali Łukanowski i Mirończuk. Zaraz po przerwie wynik podwyższył Grudziński. Później były jeszcze dwa rzuty karne. Najpierw dla gości strzelał Pliszka, a później dla gospodarzy Mitura.

W niedzielę, 13 listopada, rozegrano trzecią rundę Pucharu Polski na szczeblu BOZPN. W derbowym pojedynku SPLGMP Rogoźnica podejmowała Huragan. Już w 9 minucie tego spotkania pięknym strzałem przypomniał o sobie Wojtczuk. Snajper Huraganu uderzył celnie z 22-25 metrów.

W drugiej połowie ponownie w roli głównej wystąpił Wojtczuk. W 57 minucie został sfaulowany w polu karnym gospodarzy. Rzut karny skutecznie egzekwował Olszewski. Trzecia bramka padła w 90 minucie po bardzo ładnej kontrze Mielnika i Paczuskiego. W końcówce spotkania na boisku pojawili się dwaj juniorzy młodsi Huraganu: Kacper Karwowski i Bartłomiej Semeniuk.

- Huragan był lepszy – stwierdza Marcin Kieruczenko, trener Rogoźnicy. - Nam zabrakło doświadczenia, ale powalczyliśmy. Brakowało nam szczęścia w grze z przodu, z tyłu mieliśmy go bardzo dużo – dodaje.

Kierownik zespołu Huraganu Tadeusz Żechowski cieszy się, że zespół pokazał w ostatnich spotkaniach charakter i wolę walki: - Wygraliśmy zasłużenie. Ambicja zadziałała, jest duża poprawa. Gdybyśmy wszystkie mecze tak grali, to bylibyśmy liderem – stwierdza.

Międzyrzeczanom pozostało tej jesieni już tylko jedno, zaległe i wyjazdowe spotkanie. Jego gospodarzem miał być Kujawiak Stanin, ale... Tłumaczy Tadeusz Żechowski: - Wcześniej meczu nie udało się rozegrać, bo boisko w Staninie po opadach nie nadawało się do gry. Mieliśmy obawy, że sytuacja powtórzy się w drugim terminie. Stąd nasza propozycja, aby spotkanie odbyło się w Międzyrzecu – wyjaśnia.

Huragan zagra z Kujawiakiem na stadionie przy ul. Pszennej w niedzielę (20 listopada). Początek meczu o godz. 13.

Huragan Międzyrzec – Unia Żabików 4:1 (2:0)

Bramki: Łukanowski 13, Mirończuk 41, Grudziński 47, Mitura 66 (karny)

Huragan: Łabędowicz – Mirończuk, Skrodziuk, Korgol, Korniluk, Łukanowski, Olszewski (77 Kiryluk), Mielnik, Wojtczuk, Mitura, Grudziński (65 Golec)

Dąb Dębowa Kłoda – Orlęta Łuków 1:5

Tytan Wisznice – Dwernicki Stoczek Łukowski (odwołany i przełożony na wiosnę)

Spotkanie zaległe – 20.11.2016

Huragan Międzyrzec - Kujawiak Stanin (20 listopada, godz. 13)

SPLGMP Rogoźnica – Huragan Międzyrzec 0:3 (0:1)

Bramki: Wojtczuk 9, Olszewski 57 (karny), Paczuski 90

Rogoźnica: Nowosz - Skraburski, Paczuski, Zaniewicz (25' Chwedoruk), P. Borysiuk (75' Jankiewicz), Ciokalski (46' Sęczyk), Kucharuk, Węgrzyniak, Lipiński (60' Ł. Borysiuk), Łukaszuk, Kowalczyk

Huragan: Łabędowicz – Korniluk, Mitura, Mirończuk, Łukanowski, Olszewski (80' Semeniuk), Mielnik, Wojtczuk (75' Karwowski), Paczuski, Golec (60' Kiryluk), Korgol

Puchar Polski – trzecia runda na szczeblu BOZPN

Granica Terespol – Niwa Łomazy 3:2

SPLGMP Rogoźnica – Huragan Międzyrzec 0:3

BAD-BOYS Zastawie – Sokół Adamów 1:2

Unia Krzywda – Orlęta Łuków 1:0

Unia Żabików – Lutnia Piszczac (20.11.2016)

Bizon Jeleniec – LKS Milanów (20.11.2016)

Dziękujemy za informację dla MOSiR Międzyrzec Podlaski

(17 stycznia 2017 10:45)

A co tam slychać u piłkarzy?
    autor: Gość

(20 listopada 2016 18:50)
    Dzisiaj zaległa kolejka. Huragan po dobrej grze szczególnie w drugiej połowie pokonał drużynę ze Stanina 3-1. Gratulacje Panowie!!!
    autor: Gość

(20 listopada 2016 15:07)
    Gościu ogarnij się! Żechowskiej nie jest panią

(20 listopada 2016 11:35)
    Kierownik
    Redaktorze ogarnij się. Pań Żechowski nie jest żadnym kierownikiem! Skąd taka informacja?
    autor: Gość

(20 listopada 2016 11:23)
    Panie redaktorze, prośba o korektę: Trzecia bramka po kontrze Mielnika, Semeniuka i kończył Paczuski. Bramkarz to Jacek Łabendowicz
    autor: nie ma sprawy :)