Trasa wygląda następująco: Kasztanowa - Brzeska - Lubelska - Narutowicza - Partyzantów - Zahajkowska - Zadworna - Zahajkowska - Partyzantów - Plac Jana Pawła II - Brzeska – Kasztanowa. Autobus będzie kursował codziennie (także w święta) od 1 lipca do 31 sierpnia. Cena biletu jednorazowego: 70 gr – ulgowy, 1,3 zł – normalny. Bilety jednorazowe można kupić w autobusie, miesięczne są do nabycia w sekretariatach szkół (10 zł – ulgowy i 20 zł – normalny). Kierowca autobusu jest uprawniony do kontroli biletów.
KURS V | ||
PRZYSTANEK | GODZ. | MIN. |
Kasztanowa | 10 | 00 |
Brzeska [bloki] | 02 | |
Brzeska [szpital] | 04 | |
Lubelska | 06 | |
Narutowicza | 08 | |
Partyzantów [ZPO2] | 10 | |
Zahajkowska [PKS] | 12 | |
Zadworna | 14 | |
Zahajkowska [PKS] | 16 | |
Partyzantów [PKP] | 18 | |
Partyzantów [Lubelska] | 20 | |
Plac Jana Pawła II | 22 | |
Brzeska [Biedronka] | 24 | |
Brzeska [bloki] | 26 | |
Kasztanowa | 28 |
KURS VI | ||
PRZYSTANEK | GODZ. | MIN. |
Kasztanowa | 14 | 00 |
Brzeska [bloki] | 02 | |
Brzeska [szpital] | 04 | |
Lubelska | 06 | |
Narutowicza | 08 | |
Partyzantów [ZPO2] | 10 | |
Zahajkowska [PKS] | 12 | |
Zadworna | 14 | |
Zahajkowska [PKS] | 16 | |
Partyzantów [PKP] | 18 | |
Partyzantów [Lubelska] | 20 | |
Plac Jana Pawła II | 22 | |
Brzeska [Biedronka] | 24 | |
Brzeska [bloki] | 26 | |
Kasztanowa | 28 |
KURS VII | ||
PRZYSTANEK | GODZ. | MIN. |
Kasztanowa | 17 | 00 |
Brzeska [bloki] | 02 | |
Brzeska [szpital] | 04 | |
Lubelska | 06 | |
Narutowicza | 08 | |
Partyzantów [ZPO2] | 10 | |
Zahajkowska [PKS] | 12 | |
Zadworna | 14 | |
Zahajkowska [PKS] | 16 | |
Partyzantów [PKP] | 18 | |
Partyzantów [Lubelska] | 20 | |
Plac Jana Pawła II | 22 | |
Brzeska [Biedronka] | 24 | |
Brzeska [bloki] | 26 | |
Kasztanowa | 28 |
«Weather forecast from Yr, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and NRK»
Copyright 2020 © Międzyrzec.info
Lokalny portal informacyjny