Kontakt
miasto Międzyrzec Podlaski

Wypunktowani przez Lubliniankę

29 kwietnia 2024 13:01 | autor: redakcja

W 25 kolejce rozgrywek IV ligi lubelskiej Huragan Międzyrzec przegrał z Lublinianką Lublin.

W dwóch poprzednich kolejkach Lublinianka wygrała po 4:0 z Gryfem Gmina Zamość i rezerwami Motoru Lublin. W Międzyrzecu goście objęli prowadzenie już w 7 minucie po rzucie karnym, wykorzystanym przez Przemysława Kanarka. W 23 minucie na 2:0 podwyższył Jarosław Milicz. Kolejne bramki padły po przerwie. W 65 minucie sędzia odgwizdał karnego po faulu naszego bramkarza, a okazji nie zmarnował Milicz. Wynik meczu na 4:0 ustalił w 86 minucie Jakub Wadowski.

1 maja zespół Marcina Popławskiego czeka wyjazdowe spotkanie ze Startem Krasnystaw. (foto: Lublinianka Lublin)

Huragan Międzyrzec Podlaski – Lublinianka Lublin 0:4 (0:2)
Huragan: Belka – Panasiuk (78' Matejek), Koryciński, Konaszewski, Łukanowski, Sychev, Warda, Storto (69' Czuba), Radziszewski, Krzewski (69' Filonov), Tonin

Stal Poniatowa - Gryf Gmina Zamość
Start Krasnystaw - Huragan Międzyrzec Podlaski (1 maja, 12:00)

(6 maja 2024 05:21)
    Mówi się że sport, piłka nożna jest dla kibiców. W Międzyrzecu jest odwrotnie, miejscowy Huragan gra dla prezesów, zarządu i ich rodzin, których członkowie oczywiście są zatrudnieni w klubie. A gdzie kibice? Odpłynęli? Dlaczego?